تبلیغات
مرجع کامل پینگ پنگ ایران و گرمسار - بدنبال درخشش در مسابقات جهانی و اوپن لوكزامبورگ/صعود بی سابقه راكت به دستان ایران در رنكینگ جهانی

فدراسیون جهانی بلافاصله بعد از مسابقات روتردام هلند رنكینگ بازیكنان جهان را اعلام كرد كه پینگ پنگ بازان كشورمان  بیشترین صعود را در این ماه داشتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس روی میز؛ بدنبال انتشار رنکینگ بازیکنان جهان در ماه ژوئن توسط سایت فدراسیون جهانی بازیکنان کشورمان باتوجه به درخشش در مسابقات جهانی روتردام هلند و مسابقات اوپن لوكزامبورگ صعود چشمگیری داشتند كه در این میان پوریا عمرانی با حضور در مسابقات اوپن لوكزامبورگ و مسابقات اوپن جوانان اتریش با 102 پله و بیشترین صعود از رده 881 دررده 779 قرار گرفت. نوشاد عالمیان با شکست رقبای نامدار خود در مسابقات جهانی و همچنین كسب مدال طلا در مسابقات اوپن لوكزامبورگ با 36 پله صعود در جایگاه 144 جهانی قرار گرفت.
لازم به ذكر است رنكینگ نوشاد عالمیان بهترین رنكینگ كسب شده در تاریخ تنیس روی میز ایران است.

افشین نوروزی ملی پوش با سابقه كشورمان با حضور در مسابقات جهانی و درخشش در مسابقات اوپن لوكزامبورگ و كسب مدال نقره تیمی باعث صعود قابل توجه 39 پله ای خود در رنکینگ جهان شد. او موفق شد از رده 323 به رده 284 جهان صعود كند.

نیماعالمیان ملی پوش جوان کشورمان نیز هفت پله صعود کرد و از رده 568 در مکان 551 قرار گرفت و امتیازات خود را به عدد 1279 رساند. میدیا لطف اله نسبی دیگر ملی پوش كشورمان كه تا كنون فاقد رنكینگ جهانی بود با صعود قابل توجه خود جایگاه  362 جهان رادر اختیار گرفت. محمد امین حنطه كه به همراه پوریا عمرانی در مسابقات اوپن لوكزامبورگ و مسابقات اوپن جوانان اتریش حضور داشت با 39 پله صعود از جایگاه 790 جهان در جایگاه 751 قرار گرفت. محمد رضا اخلاق پسند با 9 پله سقوط و مهران احدی نیز با 8 پله نزول به ترتیب در جایگاه های 272 و 350 قرار گرفتند. واحد مالمیری نیز در این رنکینگ با 11 پله نزول در جایگاه 475 قرار گرفت. علیرضا ملا رجبی هم به دلیل حضور نداشتن در مسابقات اوپن با 20 پله سقوط در جایگاه 899 قرار گرفت.

در صدر جدول رنکینگ بازیکنان جهان در این ماه وانگ هائو از چین قرار دارد. تیموبول آلمانی و ژانگ جیك از چین به ترتیب در مكان های دوم و سوم جهان جای دارند.

گفتنی است در این رده بندی 1724 پینگ پنگ باز حضور دارند.طبقه بندی: اخبار داخلی، 
ارسال توسط Mohammad reza keifary
آرشیو مطالب
نظر سنجی
شما از چه برندی در پینگ پنگ استفاده می کنید؟
امکانات جانبی
blogskin

شارژ ایرانسل

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی