تبلیغات
مرجع کامل پینگ پنگ ایران و گرمسار - انعقادتفاهم نامه همكاری مشترك بین آموزش و پرورش و فدراسیون

سرپرست دبیری فدراسیون تنیس روی میز گفت: برای اشاعه این رشته ورزشی به ویژه در مقاطع پایه تفاهم نامه همكاری مشترك بین وزارت آموزش و پروش و فدراسیون تنیس روی میز منعقد می شود.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس روی میز غلامعباس سعیدی در حاشیه سفر به آذربایجان شرقی گفت: رایزنی های اولیه با مقامات وزارت آموزش پرورش صورت گرفته و چارچوب تفاهم نامه مزبور تنظیم شده است كه بزودی نهایی خواهد شد.

وی افزود:در قالب این تفاهم نامه فدراسیون تنیس روی میز متعهد می شود میزهای پینگ پنگ را در اختیار مدارسی كه سالن و مربی ورزشی داشته و علاقمند به توسعه این رشته ورزشی هستند قرار داده و استعدادیابی كند.

سعیدی با بیان اینكه مفاد این تفاهم نامه مشمول شهرهای مختلف كشور می شود، پیش بینی كرد با نهایی شدن آن تعداد دو تا سه میلیون دانش آموز در مقاطع پایه تحت پوشش برنامه های استعدادیابی فدراسیون تنیس روی میز قرار بگیرند.

سرپرست دبیری فدراسیون تنیس روی میز اظهار داشت: با اجرایی شدن تفاهم نامه یادشده امیدها برای احراز سكوهای آسیا برای ایران در آینده تقویت می شود.

وی در سفر دو روزه به آذربایجان شرقی علاوه بر حضور در نشست اعضای هئیت رئیسه هیئت پینگ پنگ این استان از سالن های پینگ پنگ تبریز، ‌بناب و میانه بازدید كرد و از نزدیك با توانمندی های پینگ پنگ بازاران این مناطق آشنا شد.

 


طبقه بندی: اخبار داخلی، 
ارسال توسط Mohammad reza keifary
آرشیو مطالب
نظر سنجی
شما از چه برندی در پینگ پنگ استفاده می کنید؟
امکانات جانبی
blogskin

شارژ ایرانسل

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی