تبلیغات
مرجع کامل پینگ پنگ ایران و گرمسار - پایان مسابقات قهرمانی اروپا با قهرمانی آلمان در قسمت مردان

مسابقات تنیس روی میز قهرمانی اروپا كه از 20 شهریور در جمهوری چك آغاز شده بود با معرفی تیم ها و نفرات برتر به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس روی میز به نقل از سایت كنفدراسیون اروپا؛ این رقابت ها  با حضور برترین تیم ها و ورزشكاران قاره سبز در استراوا ی چك و در سه قسمت تیمی، انفرادی و دو نفره برگزار شد و نفرات وتیم های برتر مشخص شدند.

در قسمت تیمی مردان آلمان 3 بر صفر بلاروس را با اقتدار شكست داد و قهرمان شد و بلاروس دوم شد و فرانسه و جمهوری چك مشتركاً سوم شدند. در قسمت تیمی بانوان در بازی فینال هلند 3 بر 1 از سد رومانی گذشت و قهرمان شد، بلاروس دوم شد و بلاروس و لهستان تیم های بازنده مرحله نیمه نهایی به طور مشترك سوم شدند.

در بخش انفرادی مردان، تیموبول قهرمان سرشناس آلمانی و نفر دوم رنكینگ جهان با حساب 4 بر 1 پاتریك بوم هموطن خود را شكست داد و در مكان اول قرار گرفت و كریستین سوس از آلمان و ورنر اشلاگر اتریشی مشتركاً سوم شدند.

در قسمت انفرادی بانوان نیز والریا پاولوویچ از بلاروس 4 بر 3 از سد لیو جای بازیكن چینی الاصل اتریشی گذشت و بر سكوی قهرمانی ایستاد و ورزشكارانی از تركیه و لتونی به طور مشترك سوم شدند.

در بخش دونفره مردان و در بازی نهایی تیموبول و سوس از آلمان 4 بر صفر حریفان خود از دانمارك را مغلوب كردند و قهرمان شدند و در قسمت بانوان نیز تیم مشترك لتونی و روسیه با پیروزی بر هلند بر سكوی قهرمانی ایستاد.


طبقه بندی: اخبار خارجی، 
ارسال توسط Mohammad reza keifary
آرشیو مطالب
نظر سنجی
شما از چه برندی در پینگ پنگ استفاده می کنید؟
امکانات جانبی
blogskin

شارژ ایرانسل

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی