تبلیغات
مرجع کامل پینگ پنگ ایران و گرمسار - سعید لو نگاه ویژه ای به تنیس روی میز دارد

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 29 شهریور 1389

محل جدید آكادمی فدراسیون تنیس روی میز با حضور دكتر سجادی ، تركاشوند و زارع پور به فدراسیون تحویل داده شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس روی میز،مدیرعامل شركت توسعه و نگهداری اماكن ورزشی در مصاحبه ای با خبرگزاری ایسنا گفت: حدود 10 روز است كه با رضایت مسوولان فدراسیون، محل آكادمی جدید پینگ پنگ را از سالن چند منظوره یادگار امام به سالن دیگری تغییر داده‌ایم.

علی تركاشوند در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار كرد: سالن یادگار امام (ره) مجموعه انقلاب چند منظوره بود. ما از زارع‌پور خواستیم تا از سالن‌های دیگر مجموعه بازدید و سالنی را كه سریع‌تر امكان سرویس‌دهی داشت را انتخاب كند. او هم پذیرفت و در بازدیدی كه با سجادی از مجموعه انقلاب داشتیم، سالنی كه به مراتب تكمیل‌تر و بهتر بود، به تایید مسوولان فدراسیون پینگ پنگ رسید و با سالن یادگار امام معاوضه شد.

وی با بیان اینكه حدود 10 روز است سالن جدید به فدراسیون پینگ پنگ تحویل داده شده است، متذكر شد: سالن جدید نیاز به بازسازی ندارد و استفاده از آن به مراتب راحت‌تر از مجموعه قبلی است. این سالن نیاز به پیمانكار ندارد. بازسازی رختكن و سرویس بهداشتی نیاز به كارهای جزئی دارد كه دفتر فنی شركت آن را انجام خواهد داد.

مدیرعامل شركت توسعه و نگهداری اماكن ورزشی در پاسخ به این پرسش كه چرا محل آكادمی پینگ پنگ تغییر كرده است به ایسنا گفت: رییس سازمان تربیت بدنی تاكید داشت كه فدراسیون محل جدید را بپذیرد كه خوشبختانه آن ها هم با رضایت كامل محل جدید را تعریف كردند. جابه‌جایی محل آكادمی، اقدامی یك طرفه نبود و با رضایت فدراسیون انجام شد. از طرفی آكادمی جدید شامل یك ساختمان دو طبقه است كه فدراسیون می‌تواند به طور همزمان تمرینات تیم‌های ملی بانوان و مردان را در آن‌ها برگزار كند.

وی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینكه آیا تاخیر در بهره‌برداری از آكادمی جدید پینگ پنگ به تیم‌های ملی لطمه نمی‌زند، تصریح كرد: فدراسیون كارش را انجام می‌دهد و از سالن‌های دیگر استفاده می‌كند. اكنون هم بحث این است كه بخش اداری فدراسیون به مجموعه انقلاب منتقل شود. بحث بازی‌های آسیایی گوانگجو هم مطرح شد كه سازمان اعلام كرد سالن‌های مجموعه ورزشی آزادی یا سالن افراسیابی را در اختیار پینگ پنگ قرار می‌دهد. بنابراین هیچ مانعی برای پیاده شدن برنامه‌های تیم‌های ملی وجود نداشت.

تركاشوند با بیان اینكه فدراسیون ضرر نكرده است، خاطرنشان كرد: انصافا سعیدلو نگاه ویژه‌ای به پینگ پنگ دارد و به ما به طور مكرر تاكید كرده كه آكادمی با كیفیت برابر نسبت به آكادمی قبلی در اختیار آن‌ها قرار بگیرد. بالاخره ورزش است و یك سری امكانات و یك سری درخواست‌ها. ما باید اهم فالاهم كنیم. یك موقعی ما این آكادمی را گرفتیم بعد به فدراسیون گفتیم كه محل جدید را ببینند و انتخاب كنند. معتقدم هیچ مانعی تاكنون در راه كارهای آن‌ها وجود نداشته است


طبقه بندی: اخبار داخلی، 
ارسال توسط Mohammad reza keifary
آرشیو مطالب
نظر سنجی
شما از چه برندی در پینگ پنگ استفاده می کنید؟
امکانات جانبی
blogskin

شارژ ایرانسل

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی