تبلیغات
مرجع کامل پینگ پنگ ایران و گرمسار - انزدهمین دوره مسابقات بین المللی پینگ پنگ پیشکسوتان

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 10 آبان 1388


پانزدهمین دوره مسابقات بین المللی پینگ پنگ پیشکسوتان در شهر بلک استان آنتالیا ترکیه با کسب چهار مدال طلا و دو نقره توسط نمایندگان ایران و قهرمانی مجموع مدال های آنها در ترکیه به پایان رسید.

در مسابقات انفرادی رده سنی چهل سال بالا علی سلطانی و رده پنجاه سال مجید احتشام‌زاده به عنوان قهرمانی و مدال طلا دست یافتند .

در رقابتهای دونفره و در رده سنی چهل سال به بالا تیم ایران متشکل از علی سلطانی و داریوش ضرغامپور با شکست رقبای خود به مدال طلا دست یافت.

در رقابت های دونفره سی سال ها  تیم بهروز جلالی و رضا جعفرپور نیز موفق به کسب مدال برنز شدند .

همچنین دیگرتیم دونفره سی و پنجاه سال سال کشورمان یعنی مجید احتشامزاده و بهروز جلالی نیز موفق به کسب مدال طلا شدند و همچنین  زوج بهمن حمزهپور و حسین لیاقی در رده سنی چهل سال به بالا در مکان سوم  قرار گرفتند.

این مسابقات همه ساله در یکی از شهرهای استان آنتالیا ترکیه برگزار می شود و ورزشکاران ایران نیز هر سال ضمن شرکت در این بازی ها مدال های رنگارنگ را از آن خود می کنند .

 

 

 

خبر نتایج ورزشکاران ایران در چهاردهمین دوره این مسابقات :

 

چهاردهمین دوره مسابقات تنیس روی میز بین المللی پیشکسوتان در شهر کمر استان آنتالیا ترکیه با درخشش بازیکنان ایرانی به پایان یافت . این بازی ها که در شش رده سنی برگزار شد ، 8 مدال حاصل تلاش  ورزشکاران کشورمان بود . در بازی های انفرادی رده 30 تا 39 حمید رضا صابری با پیروزی 3 – 1 مقابل اکین سیلار از ترکیه به مدال طلا دست یافت . در رده 40 تا 49 سال داریوش ضرغامپور در مرحله نیمه نهایی با شکست برابر حریف روسی خود برنز گرفت . مجید احتشام زاده در رده سنی 50 تا 59 سال تودواسف از روسیه را باحساب 3 – 1 مغلوب کرد تا بر سکوی اول بایستد . در رده 65 تا 69 علی جعفری رئیس کمیته پیشکسوتان ایران در فینال موفق شد باحساب 3 – 1 نورتن انگلیسی را برد و قهرمان شد و اصغر خشنودی دیگر ورزشکار کشورمان در این رده در جای سوم قرار گرفت . 

در مسابقات دونفره در رده 30 تا 39 لیاقی و صابری در فینال مغلوب تیم روسیه شدند و به مدال نقره قناعت کردند . در رده 40 تا 49 ضرغامپور و احتشام زاده با نتیجه 3 – 0 تیم ترکیه را شکست دادند و بر سکوی اول ایستادند و بالاخره در 65 تا 69 سال بازی های دونفره تیم جعفری و خشنودی با غلبه بر تیم انگلیس مدال طلا را از آن خود کردند .

این مسابقات 15 کشور اروپایی و آسیایی و به مدت یک هفته در منطقه کمرآنتالیا انجام شد و تیم ایران با 11 بازیکن در رده های سنی مختلف در این پیکارها حضور داشت .طبقه بندی: اخبار داخلی، 
ارسال توسط Mohammad reza keifary
آرشیو مطالب
نظر سنجی
شما از چه برندی در پینگ پنگ استفاده می کنید؟
امکانات جانبی
blogskin

شارژ ایرانسل

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی