تبلیغات
مرجع کامل پینگ پنگ ایران و گرمسار - پوزش کنفدراسیون آسیا از فدراسیون تنیس روی میز ایران

بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 18 خرداد 1390

ایران هیچ بدهی بابت حق عضویت به کنفدراسیون آسیا ندارد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس روی میز؛ در روز های اخیر خبری مبنی بر بدهی 400 دلاری ایران بابت حق عضویت به کنفدراسیون آسیا در رسانه های خبری و مطبوعات منتشر شد که متاسفانه این خبر صرفا از جانب افرادی مطرح شد که هرگز به فکر پیشرفت و اعطلای تنیس روی میز ایران نیستند بلکه تنها به دنبال ایجاد حاشیه و مخدوش کردن ذهن خانواده بزرگ تنیس روی میز ایران هستند.

طی روز های گذشته جدولی مبنی بر بدهی کشور های عضو کنفدراسیون تنیس روی میز آسیا بر روی سایت کنفدراسیون منتشر شد که بر طبق آن ایران 406 دلار بابت حق عضویت سال های 2010 و 2011 به کنفدراسیون بدهکار بود .

پس از مطرح شدن این خبر در رسانه های گروهی مسئولین فدراسیون به خبرنگاران اعلام کردند که این هرگز یک بدهی نیست بلکه حق عضویتی سالانه است و به طور معمول ایران پیش از این به صورت دو سال یک بار حق عضویت خود را پرداخت می کرده است.

پس از پیگیری مسئولین ایران از کنفدراسیون آسیا مبنی بر اعلام نام ایران در اسامی کشور های بدهکار صبح امروز در یک نامه الکترونیکی مسئولین کنفدراسیون آسیا از فدراسیون ایران پوزش خواستند و بدهی ایران را از لیست کشور های بدهکار حذف کردند.

حسینی سخنگوی فدراسیون ضمن تایید این مطلب به سایت فدراسیون تنیس روی میز گفت : تا کنون ایران به صورت دو سال یک بار حق عضویت خود را پرداخت می نموده است و این صرفا اشتباه مسئولین خزانه داری کنفدراسیون آسیا در اعلام اسامی بدهکاران بوده است.

وی در ادامه افزود: لیست کشور های بدهکار در سایت کنفدراسیون آسیا وجود دارد وعلاقمندان می توانند با مراجعه به این سایت این لیست را مشاهده نمایند.

سخنگوی فدراسیون در پایان یاد آور شد ایران کشوری است که در تنیس روی میز آسیا دارای اعتبار و جایگاه ویژه ای است و به همین خاطر طی اعلام اخیر کنفدراسیون آسیا به جهت خوش حسابی در زمینه های مختلف مالی و اجرایی جزء کشور هایی قرار دارد که از حمایت ها و تشویق های ویژه کنفدراسیون آسیا در خصوص اعطای امکانات جهت طرح های توسعه ی آسیا نیز قرار دارد.


طبقه بندی: اخبار داخلی، 
ارسال توسط Mohammad reza keifary
آرشیو مطالب
نظر سنجی
شما از چه برندی در پینگ پنگ استفاده می کنید؟
امکانات جانبی
blogskin

شارژ ایرانسل

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی