تبلیغات
مرجع کامل پینگ پنگ ایران و گرمسار - بدهی فدراسیون تنیس روی میز تا یک ماه دیگر پرداخت می‌شود

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 16 خرداد 1390
سخنگوی فدراسیون تنیس روی میز ضمن ارائه توضیح در مورد پرداخت نشدن به موقع حق عضویت ایران در کنفدراسیون آسیا از پرداخت شدن آن تا یک ماه دیگر و در جریان رقابت‎های قهرمانی آسیا خبر داد.

میلاد حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه طبق روال همیشگی حق عضویت ایران در کنفدراسیون تنیس روی میز آسیا به صورت حضوری و دستی و در جریان رقابت‌های آسیایی و جهانی پرداخت می‌شد، در مورد پرداخت نشدن آن برای سال‌های 2010 و 2011 توضیح داد.

وی اظهارداشت: طی دو سال گذشته و در جریان رقابت‌های آسیایی که در آن شرکت داشتیم، بر حسب تصادف موفق به دیدار با خزانه دار کنفدراسیون آسیا نشدیم تا بتوانیم حق عضویت خود را بپردازیم. قرار بود حق عضویت ایران در جریان مسابقات قهرمانی جهان (هلند) پرداخت شود که آنجا هم ملاقاتی با مسئول خزانه داری آسیا صورت گرفت.

حسینی با اشاره به مشکلاتی که برای واریز کردن حق عضویت به حساب کنفدراسیون تنیس روی میز آسیا (به دلیل تحریم ایران) وجود دارد، خاطرنشان کرد: به همین دلیل است که به صورت دستی و حضوری 200 دلار حق عضویت سالیانه خود را پرداخت می‌کنیم. البته امکان حواله کردن این مبلغ هم وجود دارد اما مقرون به صرفه نیست.

سخنگوی فدراسیون تنیس روی میز آسیا تاکید کرد: در هر صورت تا یک ماه دیگر و در جریان مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا بدهکاری ایران بابت دو سال حق عضویت در کنفدراسیون آسیا (400 دلار) پرداخت خواهد شد.

مسابقات تنیس روی میز قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا 29 تیرماه تا 2 مردادماه در هند برگزار خواهد شد.
طبقه بندی: اخبار داخلی، 
ارسال توسط Mohammad reza keifary
آرشیو مطالب
نظر سنجی
شما از چه برندی در پینگ پنگ استفاده می کنید؟
امکانات جانبی
blogskin

شارژ ایرانسل

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی