تبلیغات
مرجع کامل پینگ پنگ ایران و گرمسار - با ارزشمند خواندن مدال مسابقات آزاد لوكزامبورگ/عالمیان: درخشش در انتخابی المپیك هدف بعدی من است

پینگ پنگ باز ملی پوش كشورمان پس از حضور موفق در مسابقات آزاد لوگزامبورگ و کسب نتایج مناسب در مسابقات جهانی هلند، حضور در این دو رویداد بین المللی را ارزشمند و مفید عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس روی میزبه نقل از پایگاه خبری ورزش ایران، فدراسیون جهانی بلافاصله بعد از مسابقات "روتردام" هلند رنكینگ بازیكنان جهان را اعلام كرد كه نوشاد عالمیان پیش از سایر ملی پوشان رنكینگ خود را بهبود بخشید و با 36 پله صعود در جایگاه 144 جهانی قرار گرفت. این جایگاه، بهترین رنكینگ كسب شده در تاریخ تنیس روی میز ایران است. نوشاد عالمیان در این رابطه به گفت وگو با پایگاه خبری ورزش ایرن پرداخت كه متن آن را در ذیل می خوانید.

*نظر شما در رابطه با صعود تمامی ملی پوشان كشورمان در رنكینگ جهانی پس از مسابقات جهانی هلند چیست؟

- تیم ملی تنیس روی میز كشورمان در شرایطی راهی هلند شد كه طی سالهای اخیر با برنامه ریزی مناسب در صدد بهبود عملكرد خود در میادین بین المللی برآمده است. نتایجی كه از سوی ملی پوشان در این مسابقات شاهد بودید، حاصل تلاش تمامی مسئولین و مربیان در این سالها بوده و خوشبختانه به بار نیز نشست. بهبود رنكینگ پینگ پنگ بازان كشورمان نشان از عملكرد مناسب آنها درهلند است كه امیدوارم همچنان ادامه پیدا كند و این روند رو به رشد پایدار باشد.

*شما تنها نماینده كشورمان بودید كه به مرحله حذفی راه پیدا كرد و در حال حاضر نیز بهترین رنكینگ را در اختیار دارد، آیا از عملكرد خود راضی هستید؟

- مسابقات هلند در سطح بسیار بالایی برگزار شد و بهترین ها به رقابت با یكدیگر می پرداختند. اینكه به مرحله حذفی صعود كردم برایم بسیار مهم بود. بازی با رقیب كروات در حالی كه او با اختلاف امتیاز بسیار ناچیز از سد من گذشت نتیجه قابل قبولی محسوب می شود. با این نتایج به مسابقات آتی بسیار امیدوار شدم.

*فكر می كنید در المپیك لندن حضور پیدا خواهید كرد؟

- تمام تلاشم را می كنم كه برای اولین بار در المپیك حضور پیدا كنم. پیش از این سایر ملی پوشان سهمیه المپیك را در دوره های گذشته كسب كرده اند و من تمام توانم را برای رسیدن به این مهم به كار می گیرم. حدود 6 ماه دیگر مسابقات انتخابی المپیك آغاز می شود كه امیدوارم در این راه عملكرد مناسبی از خود به نمایش بگذارم.

*كمپ اشلاگر و آكادمی تنیس روی میز ایران تا چه اندازه در توسعه این رشته موثر بود؟

- مدت زمان كوتاهی است كه مسئولان موفق شدند با كمپ اشلاگر قرارداد ببندند به همین خاطر ثمره این قراداد در سالهای آینده مشخص می شود به همین ترتیب آكادمی تنیس روی میز ایران كه به تازگی افتتاح شده است. حضورمان در این كمپ قطعا در سالهای آینده جواب می دهد و به روند رو به رشد تنیس روی میز كمك خواهد كرد.

*سطح پینگ پنگ در ایران را چگونه می بینی ؟

- سطح این رشته در ایران بسیار پایین تر از سایر کشورهای آسیایی است؛ اما امروز احساس می کنم در بالا بردن این میزان موثر بوده ام .تنها باید اعتماد به نفس داشت و به شدت تلاش کرد . تنیس روی میز در ایران یک جهش بزرگ را آغاز كرده و در آینده قهرمانان زیادی را از این رشته در سطح دنیا خواهید دید.

نوشاد عالمیان با شکست رقبای نامدار خود در مسابقات جهانی و همچنین كسب مدال طلا در مسابقات اوپن لوكزامبورگ با 36 پله صعود در جایگاه 144 جهانی قرار گرفت.
                   


طبقه بندی: اخبار داخلی، 
ارسال توسط Mohammad reza keifary
آرشیو مطالب
نظر سنجی
شما از چه برندی در پینگ پنگ استفاده می کنید؟
امکانات جانبی
blogskin

شارژ ایرانسل

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی